Opninie o Santander

KREDYTY GOTÓWKOWE W SANTANDER CONSUMER BANK: ROZWIĄZANIA DLA AKTYWNYCH I KREATYWNYCH KLIENTÓW

 

Uzyskanie pożyczki bankowej jest dziś naprawdę prosto - pożyczki konsumenckie od dawna są najpopularniejszym produktem finansowym, a każdy bank oferuje dziesiątki opcji. Szczególnie wygodnym rozwiązaniem jest kredyt gotówkowy, zaciągnięty w banku Santander, w którym to na złożenie wniosku poświęcisz zaledwie kilka minut, a kwoty dostępne dla nowych i stałych klientów są dość przyzwoite.

 

Na czym polega kredyt gotówkowy w banku Santander Consumer Bank?

Jest to rozwiązanie, maksymalnie przystosowane do potrzeb każdego klienta, a więc zaciągnięcie pożyczki jest możliwe na dowolny cel. Dodatkowo pożyczka udzielana jest na zasadach jak najbardziej prostych i jasnych. Wśród innych zalet Santander Consumer Banku, są:

  • Niskie oprocentowanie;
  • Maksymalne dopasowanie raty do możliwości finansowych kredytobiorcy;
  • Stworzenie dla każdego klienta konta osobistego, w którym można sprawdzić zarówno informacje o bieżących zadłużeniach, jak i zapoznać się z harmonogramem spłat.

 

Jak składa się wniosek o kredyt gotówkowy w Santander Consumer Bank?

Istnieją trzy podstawowe opcje, za pomocą których można złożyć wniosek:

  • Podczas osobistej wizyty w banku;
  • Poprzez kontakt z przedstawicielem firmy przez infolinię;
  • Online.

Ta ostatnia jest najbardziej wygodna i, odpowiednio, popularna, gdyż pieniądze są przelewane na konto klienta maksymalnie szybko  - w dniu roboczym, który następuje po złożeniu przez klienta wniosku z prośbą o udzielenie kredytu. Weryfikacja osobowości klienta dokonywana jest na podstawie jego dowodu osobistego. Natomiast jeśli jest to pierwsza pożyczka, potrzebne będzie dokonanie próbnego przelewu na konto nowego klienta. Koszt takiej usługi to 1 zł. Maksymalna wysokość pożyczki u tego kredytodawcy wynosi 25000 zł dla stałych i 15000 zł dla nowych klientów. Większą kwotę (do 50 000 zł) można uzyskać, jeśli złoży się wniosek bezpośrednio w biurze organizacji.

Dobrą ofertą dla stałych klientów banku jest również program poleceń, który pozwoli zarobić na osobach poleconych do 700 zł, a nowym klientom uzyskać pożyczkę na bardziej wygodnych warunkach oraz w atrakcyjnej cenie.

 

Jakie warunki oferuje bank?

Bank oferuje cztery podstawowe rodzaje kredytów gotówkowych: zwykle, mistrzowskie, bez wychodzenia z domu i konsolidacyjne. Dodatkowo w ofercie jest program poleceń o nazwie “Kolega-koledze”. Czym różnią się między sobą? Dowiesz się o tym z poniższej tabeli.
 

 

Standardowy kredyt gotówkowy

Mistrzowski kredyt gotówkowy

 

Kredyt bez wychodzenia z domu

Program poleceń kolega-koledze

Opcja dostępna online

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Jak uzyskać

Online, w oddziale banku

Online, w oddziale banku

W oddziale banku

Online

Online, w oddziale banku

RRSO

20.09%

12,04%

17,49%

20.09%

-

Termin realizacji zlecenia

24 godziny

24 godziny

24 godziny

24 godziny

24 godziny

Cel

Dowolny

Dowolny

Dowolny

Dowolny

Dowolny

Dowiedzieć się znacznie więcej na temat działalności Santander Consumer Bank można na stronie internetowej firmy.

Wybierz, ile oceniasz w skali od 1 do 5:

5 (2 głosów)

Najlepsza szybka pożyczka

najnowsze wiadomości

11/12/2019

Jak sprawdzić swoje długi?

Czy mam długi? Gdzie i jak można to sprawdzić w łatwy sposób? Jeśli interesuje Cię pytanie, czy masz jakiekolwiek długi (a okazuje się, że może je mieć nawet najbardziej odpowiedzialna osoba), polecamy dokładne przeczytanie tego artykułu. Tak naprawdę istnieje wiele sposobów, dzięki którym możesz sprawdzić interesujące Cię informacje. Podajemy jednak te najbardziej...

Szczegóły...
03/02/2019

Gdzie i jak sprawdzić czy masz długi? Podpowiadamy co zrobić

W jaki sposób i gdzie można sprawdzić czy posiadasz długi? Rekomendacje od specjalistów Dość często osoby mają dług nawet o tym nie wiedząc. Zatem jeżeli chcesz sprawdzić, czy nie jesteś na liście dłużników jakiejkolwiek firmy lub organizacji, doradzamy przeczytać niniejszy artykuł. Zamieszczone w nim informacje będą przydatne także w przypadku, jeśli nie wiesz,...

Szczegóły...

Dlaczego my?

Największy wybór

Nasza strona oferuje największy wybór usług finansowych. Śledzimy rynek na bieżąco, opisujemy nowe firmy, dzielimy się swoimi komentarzami i omawiamy wszystko z naszymi klientami, tak byś miał możliwość wybrania najlepszej dla siebie opcji. Bezpłatnie i wszystko w jednym miejscu.

Kredyt na dowolną kwotę

U nas znajdziesz oferty wsparcia finansowego na każdą sumę. Od 100 do 25000 złotych. Błyskawicznie znajdziesz odpowiednią dla siebie opcję. Pieniądze na koncie już po 15 minutach.

Sprawny przepływ informacji

Tutaj będziesz mógł dobrać odpowiedni kredyt konsumencki lub szybki kredyt na opłacalnych warunkach. Możesz ustawić w filtrach właśnie takie parametry, które będą pasowały tylko Tobie. Od razu zobaczysz, na jakich warunkach jest udzielany kredyt. Wszystko w łatwy sposób, szybko i bez ukrytych informacji.

Wszystko w ciągu 15 minut

Od momentu znalezienia oferty do otrzymania pieniędzy – jedyne 15 minut! Znalazłeś - przejrzałeś informację o firmie - przeszedłeś na stronę - wypełniłeś wniosek - masz pieniądze w kieszeni! Możesz polecać nas swoim znajomym!

Weź kredyt w 4 krokach!

Oszczędzaj czas i pieniądze

Aby zaoszczędzić pieniądze i czas, wcześniej przygotuj dokumenty, które są niezbędne do złożenia wniosku o kredyt. Wprowadź swoje dane na stronie pożyczkodawcy. Nie zajmie to dłużej niż 2–3 minuty.

Wybierz najlepszą ofertę

Szeroki wybór ofert. Porównaj i wybierz najlepszą dla siebie. Kliknij na przycisk znajdujący się przy nazwie firmy i przejdź na stronę pożyczkodawcy, a następnie wypełnij wniosek.

Przejdź weryfikację konta

Zweryfikuj swoje konto. Wszystko wypełnia się automatycznie na stronie pożyczkodawcy.

Ciesz się finansami

Po tym, jak Twój wniosek zostanie złożony i kredyt zaakceptowany, pieniądze zostaną przelane na Twoje konto bankowe!

Nasi partnerzy