Opninie o intratka

Intratka.pl: OFERTA, WARTA TWOJEJ UWAGI

 

Gdy pieniądze są pilnie potrzebne, pożyczki gotówkowe pomagają rozwiązać wiele problemów życiowych, które powstają z powodu braku wymaganej kwoty. Szybkie zaciągnięcie pożyczki i uzyskanie pieniędzy bez informacji i formalności - nawet z negatywną historią kredytową firma “Intratka.pl” może udzielić Ci wsparcia finansowego.

Możliwość uzyskania szybkiej pożyczki online od Intratka.pl nie jest pustą obietnicą i mitem, ale jednym z operacyjnych sposobów na uzyskanie pieniędzy, które można wykorzystać na spłatę pożyczki w innej organizacji, kupić sprzęt AGD, zapłacić za zakupy w sklepie internetowym i rozwiązać dzięki nim wiele innych kwestii.

 

Intratka.pl = rozwiązania na plus

W przeciwieństwie do zwykłej pożyczki, której otrzymanie zajmuje kilka dni, możesz uzyskać szybką pożyczkę w ciągu 1 dnia dzięki następującym funkcjom:

 • Minimalna wysokość miesięcznej raty - 142 zł;
 • Przelew weryfikacyjny za 1 grosz;
 • Możliwość sprawdzenie własnej historii kredytowej;
 • Konto osobiste;

Paszport i dane wprowadzone w elektronicznym formularzu wniosku będą wystarczające, aby uzyskać pożyczkę. Wysyłając wniosek, pożyczkobiorca otrzymuje odpowiedź w ciągu 30 sekund, po czym może zostać wysłany do działu w celu otrzymania kwoty.

Strona internetowa firmy jest dostępna przez całą dobę, dzięki czemu możesz złożyć wniosek w dowolnym momencie.

 

Ubiegamy o pożyczkę: jak gwarantowanie dostać niezbędną kwotę

Jak ubiegać się o pożyczkę w firmie “Intratka.pl”:

 • Przeczytaj warunki pożyczki na stronie internetowej firmy;
 • Odwiedź jeden z działów organizacji;
 • Wypełnij wniosek o pożyczkę;
 • Po zatwierdzeniu wniosku przez automatyczny system podpisz umowę pożyczki;
 • Zdobądź środki w kasie lub przelewem na kartę.

Zalety portalu “Intratka.pl”:

 • Na stronie internetowej firmy możesz w dowolnym momencie zapoznać się z zasadami udzielania pożyczek i uzyskać porady online;
 • Okres pożyczki może być dowolny;
 • Oprocentowanie kredytu jest ustalane indywidualnie dla każdego kredytobiorcy;
 • Możesz przedłużyć wcześniejszą spłatę mini-pożyczki bez grzywien i ograniczeń;
 • Ludzie o złej historii kredytowej mogą pożyczać pieniądze od firmy;

Warunki kredytowania nie obejmują opłat za udzielenie pożyczki.

Intratka.pl” - to nowoczesna i niezawodna usługa, w której każdy obywatel Polski może uzyskać szybką mini-pożyczkę na dowolny cel. Dzięki szerokiej sieci oddziałów mieszkańcy wszystkich zakątków kraju mają dostęp do usług firmy. Firma “Intratka.pl” oferuje przejrzyste warunki kredytowania i bezpieczny proces kredytowy. Cała procedura wnioskowania przebiega online, a więc każdy problem finansowy za pomocą tego kredytodawcy można rozwiązać naprawdę szybko i łatwo, bez potrzeby wychodzenia z domu.

 

Intratka.pl”  - to jeden z podstawowych kroków do uzyskania swobody finansowej!

Wybierz, ile oceniasz w skali od 1 do 5:

4 (1 głosów)

Najlepsza szybka pożyczka

najnowsze wiadomości

03/02/2019

Rejestr Dłużników Niewypłacalnych: czym on jest i w jakich przypadkach można do niego trafić?

Chociaż liczba osób które ubiegają się o kredyt w Polsce wzrasta, niewiele z nich może dokładnie powiedzieć czym jest KRDN. Ten skrót wykorzystywany jest dla zaznaczania Krajowego Rejestru Długów Niewypłacalnych i jest bardzo ważny dla każdej osoby, która chce uzyskać pieniądze na kredyt. Od tego, czy w tym rejestrze znajduje się nazwisko danej osoby zależy...

Szczegóły...
05/11/2019

Czy studenci mogą otrzymać kredyt hipoteczny?

Rozpoczęcie studiów na uczelni wyższej to czas, kiedy większość osób zaczyna sama zarządzać własnym życiem oraz uzyskuje swobodę działań w podejmowaniu decyzji. Jest to również czas poszukiwania pierwszego mieszkania poza domem rodziców. Alternatywą akademika lub wynajęcia pokoju w mieszkaniu studenckim jest zakup własnego mieszkania, szczególnie że można to...

Szczegóły...

Dlaczego my?

Największy wybór

Nasza strona oferuje największy wybór usług finansowych. Śledzimy rynek na bieżąco, opisujemy nowe firmy, dzielimy się swoimi komentarzami i omawiamy wszystko z naszymi klientami, tak byś miał możliwość wybrania najlepszej dla siebie opcji. Bezpłatnie i wszystko w jednym miejscu.

Kredyt na dowolną kwotę

U nas znajdziesz oferty wsparcia finansowego na każdą sumę. Od 100 do 25000 złotych. Błyskawicznie znajdziesz odpowiednią dla siebie opcję. Pieniądze na koncie już po 15 minutach.

Sprawny przepływ informacji

Tutaj będziesz mógł dobrać odpowiedni kredyt konsumencki lub szybki kredyt na opłacalnych warunkach. Możesz ustawić w filtrach właśnie takie parametry, które będą pasowały tylko Tobie. Od razu zobaczysz, na jakich warunkach jest udzielany kredyt. Wszystko w łatwy sposób, szybko i bez ukrytych informacji.

Wszystko w ciągu 15 minut

Od momentu znalezienia oferty do otrzymania pieniędzy – jedyne 15 minut! Znalazłeś - przejrzałeś informację o firmie - przeszedłeś na stronę - wypełniłeś wniosek - masz pieniądze w kieszeni! Możesz polecać nas swoim znajomym!

Weź kredyt w 4 krokach!

Oszczędzaj czas i pieniądze

Aby zaoszczędzić pieniądze i czas, wcześniej przygotuj dokumenty, które są niezbędne do złożenia wniosku o kredyt. Wprowadź swoje dane na stronie pożyczkodawcy. Nie zajmie to dłużej niż 2–3 minuty.

Wybierz najlepszą ofertę

Szeroki wybór ofert. Porównaj i wybierz najlepszą dla siebie. Kliknij na przycisk znajdujący się przy nazwie firmy i przejdź na stronę pożyczkodawcy, a następnie wypełnij wniosek.

Przejdź weryfikację konta

Zweryfikuj swoje konto. Wszystko wypełnia się automatycznie na stronie pożyczkodawcy.

Ciesz się finansami

Po tym, jak Twój wniosek zostanie złożony i kredyt zaakceptowany, pieniądze zostaną przelane na Twoje konto bankowe!

Nasi partnerzy