Opninie o proficredit

SZYBKA POŻYCZKA W PROFI CREDIT: TANIO, DOSTĘPNIE, WYGODNIE

PROFI KREDIT - to młoda, ale dynamicznie rozwijająca się firma na rynku polskim. Cieszy się ona popularnością wśród klientów z różnych regionów kraju, a aby mieć możliwość sprostania wyzwaniom czasu, ciągle doskonali swoją ofertę.

Co to jest szybka pożyczka w Profi  Credit?

To „karetka pogotowia” w przypadku trudności finansowych dostępna jest dla wszystkich. Pożyczka internetowa to wyjątkowa okazja, aby pożyczyć wymaganą kwotę na podstawie PESEL, bez miliona referencji i wielu dokumentów. Nie trzeba zgłaszać się do banku - w tej firmie mikrofinansowej, uzyskasz wszystko, czego potrzebujesz. Na przykład, możesz zaciągnąć pożyczkę aby kupić leki, odpocząć lub zapłacić czynsz.

 

Profi Credit: czy warto nawiązać współpracę?

Profi Credit to jeden z niewielu polskich serwisów internetowych, który wydaje pożyczki w pełni automatycznie. Możliwość błędu i „czynnik ludzki” są wykluczone, ponieważ system jest odpowiedzialny za przetwarzanie danych. W jakich sytuacjach firma jest gotowa udzielić wsparcia? Tak naprawdę, jest ich bardzo dużo, a dodatkowo nie jest wymagane sprawozdanie, na co planowane jest wydanie pieniędzy. Oto tylko kilka podstawowych sytuacji:

 • Spóźnione wynagrodzenie;
 • Ból zębów;
 • Za mało pieniędzy, aby kupić ciepłe ubrania;
 • Potrzeba kupienia prezentu dla dziecka;
 • Miesięczna opłata za kredyt hipoteczny powinna być już dokonana, a brakuje środków na koncie lub gotówki;
 • Telefon lub laptop zepsuł się, a jest potrzebny do pracy;
 • Jest się zaproszonym na uroczystość, ale posiada się za mało pieniędzy, aby kupić strój;
 • Dostępny jest “płonący bilet”, decyzja musi zostać podjęta w trybie pilnym, a posiadana gotówka jest niewystarczająca;
 • Odpoczywasz za granicą i nie obliczyłeś kosztów;
 • Na autostradzie zepsuł się samochód, nie masz pieniędzy dla zapłaty w serwisie za naprawę;
 • Są też inne sytuacje, w których należy dokonać zapłaty bez zwłoki …

Co dokładnie oferuje Profi Credit swoim klientom?

Oferta Profi Credit to:

Pierwsza pożyczka za 0 zł

 Tak

Maksymalna kwota pożyczki dla nowych klientów

 1000 zł

Maksymalna kwota pożyczki dla nowych/stałych klientów

 25 000 zł

Minimalny  termin wypożyczania

 1 miesiąc

Maksymalny termin wypożyczania

 12 miesięcy

Własny kalkulator kredytowy

 Nie

Pierwsza rata

Od 37 zł

Możliwość wypożyczenia przez Internet

 Dla nowych klientów -  tylko telefonicznie, dla stałych - również online

Dodatkowe informacje

 RRSO - 90,21%, firma działa na rynku ponad 15 lat, wydanie pożyczki bez dostarczania kredytodawcy jakichkolwiek dokumentów, program lojalnościowy

 

Profi Credit pomoże każdemu, kto potrzebuje pieniędzy. Nie ważne gdzie jesteś - najważniejsze jest to, że masz dostęp do Internetu! Firma bardzo docenia lojalnych klientów. Warto więc spłacać wszystkie raty na czas, aby nie tylko uniknąć wpisu do rejestrów dłużników, ale i mieć możliwość uzyskiwania pożyczki na bardziej atrakcyjnych warunkach.

 

 

Wybierz, ile oceniasz w skali od 1 do 5:

5 (2 głosów)

Najlepsza szybka pożyczka

najnowsze wiadomości

18/03/2020

Chwilówki

Z roku na rok popularność kredytów w postaci chwilówek online wzrasta. Z takiej opcji chętnie korzystają nie tylko prywatni klienci, ale i firmy, dla których posiadanie gotówki często jest jedyną możliwością do dalszego rozwoju. Z pojawieniem się agregatorów kredytowych, takich jak nasz portal kasatwoja.pl, wyszukiwanie pożyczek, udostępnianych na przejrzystych...

Szczegóły...
18/03/2020

Pożyczki dla firm

Jednym z głównych problemów zarówno początkujących prywatnych przedsiębiorców, jak i właścicieli już istniejących małych i średnich firm, jest brak środków finansowych. Obecnie wiele banków rozwija usługę kredytowania dla małych i średnich przedsiębiorstw w postaci udostępnienia środków na zakup urządzeń, wyposażenia biur, udziałów itp....

Szczegóły...

Dlaczego my?

Największy wybór

Nasza strona oferuje największy wybór usług finansowych. Śledzimy rynek na bieżąco, opisujemy nowe firmy, dzielimy się swoimi komentarzami i omawiamy wszystko z naszymi klientami, tak byś miał możliwość wybrania najlepszej dla siebie opcji. Bezpłatnie i wszystko w jednym miejscu.

Kredyt na dowolną kwotę

U nas znajdziesz oferty wsparcia finansowego na każdą sumę. Od 100 do 25000 złotych. Błyskawicznie znajdziesz odpowiednią dla siebie opcję. Pieniądze na koncie już po 15 minutach.

Sprawny przepływ informacji

Tutaj będziesz mógł dobrać odpowiedni kredyt konsumencki lub szybki kredyt na opłacalnych warunkach. Możesz ustawić w filtrach właśnie takie parametry, które będą pasowały tylko Tobie. Od razu zobaczysz, na jakich warunkach jest udzielany kredyt. Wszystko w łatwy sposób, szybko i bez ukrytych informacji.

Wszystko w ciągu 15 minut

Od momentu znalezienia oferty do otrzymania pieniędzy – jedyne 15 minut! Znalazłeś - przejrzałeś informację o firmie - przeszedłeś na stronę - wypełniłeś wniosek - masz pieniądze w kieszeni! Możesz polecać nas swoim znajomym!

Weź kredyt w 4 krokach!

Oszczędzaj czas i pieniądze

Aby zaoszczędzić pieniądze i czas, wcześniej przygotuj dokumenty, które są niezbędne do złożenia wniosku o kredyt. Wprowadź swoje dane na stronie pożyczkodawcy. Nie zajmie to dłużej niż 2–3 minuty.

Wybierz najlepszą ofertę

Szeroki wybór ofert. Porównaj i wybierz najlepszą dla siebie. Kliknij na przycisk znajdujący się przy nazwie firmy i przejdź na stronę pożyczkodawcy, a następnie wypełnij wniosek.

Przejdź weryfikację konta

Zweryfikuj swoje konto. Wszystko wypełnia się automatycznie na stronie pożyczkodawcy.

Ciesz się finansami

Po tym, jak Twój wniosek zostanie złożony i kredyt zaakceptowany, pieniądze zostaną przelane na Twoje konto bankowe!

Nasi partnerzy