Opninie o funeda

Funeda.pl DLA SUPER KLIENTÓW

 

Serwis internetowy Funeda.pl jest jednym z największych graczy na rynku mikrokredytów w Polsce. Firma emituje zdalne mikrokredyty bez zabezpieczeń i zaświadczenia o dochodach. Klienci mają możliwość przedłużenia pożyczki online lub wcześniejszej spłaty. Dodatkowo funeda.pl  ma program przywilejów i zapewnia możliwość zarabiania bonusów za zaproszenie przyjaciół.

 

Na jakich warunkach są udostępniane pożyczki w firmie Funeda.pl?

Warunki kredytowania w tej firmie przedstawiają się w następujący sposób:

 • osoby fizyczne (ważnym warunkiem jest posiadanie PESEL);
 • obecność dowodu tożsamości potwierdzającego obywatelstwo Polski;
 • wiek: 18-75 lat;
 • posiadanie rachunku w dowolnym banku w Polsce;
 • oficjalne zatrudnienie nie jest wymagane (jednak warto mieć dokumenty, potwierdzające wypłacalność);
 • oprocentowanie drugiej i kolejnych pożyczek jest obliczane indywidualnie dla każdego klienta.

 

Zalety firmy funeda.pl

Zalety współpracy z firmą funeda.pl są oczywiste, a ponadto zostali sprawdzone przez setki tysięcy klientów w całej Polsce:

 • Błyskawiczna pożyczka wygrywa w porównaniu z bankową, ponieważ:
 • Dostępna jest dla osób ze złą historią kredytową.
 • Można otrzymać ją natychmiast, nawet w dniu składania wniosku.
 • Nie ma potrzeby przedstawiania licznych dokumentów: wystarczy podać swój PESEL.
 • Pożyczka w tej firmie jest dostępna dla studentów, gospodyń domowych, innych kategorii klientów o niskich dochodach i podatnych na ryzyko finansowe w wieku od 18 lat.
 • Można wysłać aplikację online z Warszawy, Krakowa, Gdańska, Wrocławia oraz jakichkolwiek innych części kraju.
 • Nie trzeba zgłaszać, gdzie  planuje się wydać uzyskane fundusze.
 • Aby uzyskać pożyczkę, nie trzeba nawet wstawać z krzesła: pieniądze przyjdą same, bez żadnej pomocy.

 

Jak uzyskać więcej współpracując z firmą Funeda.pl?

Na stronie internetowej firmy każdy zarejestrowany użytkownik ma dostęp do swojego konta osobistego. Z jego pomocą można uzyskać pomoc operacyjną od konsultantów, znaleźć dokładne informacje na temat istniejących długów, znaleźć harmonogramy płatności, przeprowadzić zmianę taryfy, a także wziąć udział w promocjach i konkursach organizowanych przez firmę.

Jeśli chcesz nie tylko wziąć pożyczkę online, ale także zdobyć punkty premiowe, które pozwolą na późniejszą współpracę z organizacją, powinieneś:

 • Zwróć pożyczkę niezwłocznie;
 •   Zaprosić znajomych, którzy chcą skorzystać z usługi;
 •   Napisać recenzję o firmie;
 •   Spłacić narosłe odsetki;
 • Przedłużyć okres kredytowania.

Wszystko jest naprawdę proste i niezawodne, a za każdym razem biorąc i na czas zwracając pożyczki - nie tylko żyjesz bez problemów finansowych, ale i tworzysz dla siebie dobrą historię kredytową.

 

Funeda.pl - to niezawodne i sprawdzone czasem rozwiązania, które będą przydatne każdej osoby borykającej się z osobami finansowymi.

Wybierz, ile oceniasz w skali od 1 do 5:

4 (3 głosów)

Najlepsza szybka pożyczka

najnowsze wiadomości

03/02/2019

Gdzie i jak sprawdzić czy masz długi? Podpowiadamy co zrobić

W jaki sposób i gdzie można sprawdzić czy posiadasz długi? Rekomendacje od specjalistów Dość często osoby mają dług nawet o tym nie wiedząc. Zatem jeżeli chcesz sprawdzić, czy nie jesteś na liście dłużników jakiejkolwiek firmy lub organizacji, doradzamy przeczytać niniejszy artykuł. Zamieszczone w nim informacje będą przydatne także w przypadku, jeśli nie wiesz,...

Szczegóły...
18/03/2020

Pożyczki dla firm

Jednym z głównych problemów zarówno początkujących prywatnych przedsiębiorców, jak i właścicieli już istniejących małych i średnich firm, jest brak środków finansowych. Obecnie wiele banków rozwija usługę kredytowania dla małych i średnich przedsiębiorstw w postaci udostępnienia środków na zakup urządzeń, wyposażenia biur, udziałów itp....

Szczegóły...

Dlaczego my?

Największy wybór

Nasza strona oferuje największy wybór usług finansowych. Śledzimy rynek na bieżąco, opisujemy nowe firmy, dzielimy się swoimi komentarzami i omawiamy wszystko z naszymi klientami, tak byś miał możliwość wybrania najlepszej dla siebie opcji. Bezpłatnie i wszystko w jednym miejscu.

Kredyt na dowolną kwotę

U nas znajdziesz oferty wsparcia finansowego na każdą sumę. Od 100 do 25000 złotych. Błyskawicznie znajdziesz odpowiednią dla siebie opcję. Pieniądze na koncie już po 15 minutach.

Sprawny przepływ informacji

Tutaj będziesz mógł dobrać odpowiedni kredyt konsumencki lub szybki kredyt na opłacalnych warunkach. Możesz ustawić w filtrach właśnie takie parametry, które będą pasowały tylko Tobie. Od razu zobaczysz, na jakich warunkach jest udzielany kredyt. Wszystko w łatwy sposób, szybko i bez ukrytych informacji.

Wszystko w ciągu 15 minut

Od momentu znalezienia oferty do otrzymania pieniędzy – jedyne 15 minut! Znalazłeś - przejrzałeś informację o firmie - przeszedłeś na stronę - wypełniłeś wniosek - masz pieniądze w kieszeni! Możesz polecać nas swoim znajomym!

Weź kredyt w 4 krokach!

Oszczędzaj czas i pieniądze

Aby zaoszczędzić pieniądze i czas, wcześniej przygotuj dokumenty, które są niezbędne do złożenia wniosku o kredyt. Wprowadź swoje dane na stronie pożyczkodawcy. Nie zajmie to dłużej niż 2–3 minuty.

Wybierz najlepszą ofertę

Szeroki wybór ofert. Porównaj i wybierz najlepszą dla siebie. Kliknij na przycisk znajdujący się przy nazwie firmy i przejdź na stronę pożyczkodawcy, a następnie wypełnij wniosek.

Przejdź weryfikację konta

Zweryfikuj swoje konto. Wszystko wypełnia się automatycznie na stronie pożyczkodawcy.

Ciesz się finansami

Po tym, jak Twój wniosek zostanie złożony i kredyt zaakceptowany, pieniądze zostaną przelane na Twoje konto bankowe!

Nasi partnerzy