Opninie o Wandoo.pl

Wybierasz kredytodawcę, by uzyskać szybką pożyczkę przez Internet? Dobrym rozwiązaniem jest współpraca z firmą Wandoo, jedną z niewielu oferujących pożyczkę w kwocie do 3000 zł bez żadnych prowizji. Maksymalna kwota pożyczki w tej firmie wynosi z kolei 15000 zł i jest ona wydawana na 30 dni.

 

Wandoo – odpowiedzialne pożyczanie pieniędzy

Firma zorientowana jest przede wszystkim na współpracę ze stałymi klientami, którym oferuje nawet 50% zniżki na pożyczenie. Ponadto, jest to jedna z niewielu firm w Polsce, która akceptuje wcześniejszą spłatę pożyczki, płatności z kolei można dokonywać zarówno za pomocą karty płatniczej, jak i przelewem pocztowym. Refinansowanie ustala się na określony termin - 14 lub 30 dni.

Decydując się na pożyczenie pieniędzy w firmie Wandoo będziesz również mile zaskoczony:

  • Możliwością uzyskania niezbędnej kwoty pieniężnej, nawet w przypadku negatywnej historii kredytowej;
  • Praktycznie momentalnym podjęciem decyzji co do udzielenia Ci potrzebnej kwoty;
  • Szybkim zawieraniem umowy o udzieleniu pożyczki gotówkowej.

 

Czy pożyczania pieniędzy w firmie Wandoo ma jakiekolwiek wady?

Istnieje wiele korzyści związanych z opcjami pożyczki gotówkowej w firmie Wandoo, ale istnieją też wady. Po pierwsze, odsetki i opłaty stosowane w związku z tego typu pożyczkami są dość wysokie, a więc będziesz musiał zwrócić instytucji kredytującej 10 % lub nawet więcej od pożyczonej kwoty (dokładnie można sprawdzić to w trybie online na stronie internetowej pożyczkodawcy za pomocą kalkulatora elektronicznego). Ponadto jeśli kredytobiorca złoży wniosek o przedłużenie spłaty, stopa procentowa może być jeszcze wyższa. Wysokie stopy procentowe są stosowane, ponieważ pożyczki konsumenckie, zwłaszcza niezabezpieczone, są ryzykownym biznesem, a niestety niektórzy kredytobiorcy nie spłacają pożyczek w terminie, możliwe jest również niewykonanie zobowiązań kredytowych. Niepłacenie ma również poważne konsekwencje w postaci dodatkowych opłat i potencjalnych opłat karnych.

 

Jeśli jednak jesteś pewny, że dasz radę zwrócić pożyczone koszty na czas, a gotówka jest Ci potrzebna faktycznie natychmiast, zaciągnięcie pożyczki w firmie Wandoo będzie zdecydowanie dobrym rozwiązaniem. Z kolei jeśli oferta Wandoo nie jest dla Ciebie zadowalająca, za pośrednictwem naszego portalu zawsze możesz znaleźć sprawdzoną firmę udzielającą kredytów, z którą współpraca będzie najbardziej odpowiadała Twoim interesom. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy ranking najlepszych firm udzielających kredytów na wygodnych warunkach oraz zebraliśmy opinie klientów, którzy zdecydowali się już na szybką pożyczkę. Wygodna porównywarka kredytów online ułatwi Twój wybór, a w razie potrzeby zawsze możesz zwrócić się po pomoc do naszego konsultanta.

Życzymy zatem szybkiego rozwiązania wszystkich Twoich problemów pieniężnych oraz osiągnięcia prawdziwej stabilności finansowej.

Wybierz, ile oceniasz w skali od 1 do 5:

4 (2 głosów)

Najlepsza szybka pożyczka

najnowsze wiadomości

05/11/2019

Czy studenci mogą otrzymać kredyt hipoteczny?

Rozpoczęcie studiów na uczelni wyższej to czas, kiedy większość osób zaczyna sama zarządzać własnym życiem oraz uzyskuje swobodę działań w podejmowaniu decyzji. Jest to również czas poszukiwania pierwszego mieszkania poza domem rodziców. Alternatywą akademika lub wynajęcia pokoju w mieszkaniu studenckim jest zakup własnego mieszkania, szczególnie że można to...

Szczegóły...
11/12/2019

Jak sprawdzić swoje długi?

Czy mam długi? Gdzie i jak można to sprawdzić w łatwy sposób? Jeśli interesuje Cię pytanie, czy masz jakiekolwiek długi (a okazuje się, że może je mieć nawet najbardziej odpowiedzialna osoba), polecamy dokładne przeczytanie tego artykułu. Tak naprawdę istnieje wiele sposobów, dzięki którym możesz sprawdzić interesujące Cię informacje. Podajemy jednak te najbardziej...

Szczegóły...

Dlaczego my?

Największy wybór

Nasza strona oferuje największy wybór usług finansowych. Śledzimy rynek na bieżąco, opisujemy nowe firmy, dzielimy się swoimi komentarzami i omawiamy wszystko z naszymi klientami, tak byś miał możliwość wybrania najlepszej dla siebie opcji. Bezpłatnie i wszystko w jednym miejscu.

Kredyt na dowolną kwotę

U nas znajdziesz oferty wsparcia finansowego na każdą sumę. Od 100 do 25000 złotych. Błyskawicznie znajdziesz odpowiednią dla siebie opcję. Pieniądze na koncie już po 15 minutach.

Sprawny przepływ informacji

Tutaj będziesz mógł dobrać odpowiedni kredyt konsumencki lub szybki kredyt na opłacalnych warunkach. Możesz ustawić w filtrach właśnie takie parametry, które będą pasowały tylko Tobie. Od razu zobaczysz, na jakich warunkach jest udzielany kredyt. Wszystko w łatwy sposób, szybko i bez ukrytych informacji.

Wszystko w ciągu 15 minut

Od momentu znalezienia oferty do otrzymania pieniędzy – jedyne 15 minut! Znalazłeś - przejrzałeś informację o firmie - przeszedłeś na stronę - wypełniłeś wniosek - masz pieniądze w kieszeni! Możesz polecać nas swoim znajomym!

Weź kredyt w 4 krokach!

Oszczędzaj czas i pieniądze

Aby zaoszczędzić pieniądze i czas, wcześniej przygotuj dokumenty, które są niezbędne do złożenia wniosku o kredyt. Wprowadź swoje dane na stronie pożyczkodawcy. Nie zajmie to dłużej niż 2–3 minuty.

Wybierz najlepszą ofertę

Szeroki wybór ofert. Porównaj i wybierz najlepszą dla siebie. Kliknij na przycisk znajdujący się przy nazwie firmy i przejdź na stronę pożyczkodawcy, a następnie wypełnij wniosek.

Przejdź weryfikację konta

Zweryfikuj swoje konto. Wszystko wypełnia się automatycznie na stronie pożyczkodawcy.

Ciesz się finansami

Po tym, jak Twój wniosek zostanie złożony i kredyt zaakceptowany, pieniądze zostaną przelane na Twoje konto bankowe!

Nasi partnerzy